Pebble

Wiki říká: Pebble jsou chytré hodinky od výrobce Pebble Technology Corporation. Financování společnosti probíhalo skrze kampaně na crowdfundingovém portálu Kickstarter. V té době to byl nejvýdělečnější projekt v historii tohoto portálu. První hodinky byly rozeslány v lednu 2013. Hodinky mohou být připojeny k telefonům s operačním systémem Android a iOS a zobrazovat tak notifikace a přijaté zprávy. Do hodinek je možné nahrávat aplikace vývojářů třetích stran. V roce 2017 byla firma odkoupena společností Fitbit a veškerá její činnost byla ukončena. Vypnuty byly i služby udržující platformu v chodu.

Vznikla ale neoficiální skupina vývojářů pod názvem  Rebble, která se snaží zachovat chod hodinek tím, že nahrazují původní vypnuté služby vlastními.

StopWatch

Napsal uživatel Stopka dne Čt, 12. 11. 2015 - 21:54

Pebble hodinky nemají žádné předinstalované stopky a ty co jsou ke stažení toho moc neumí. Navíc všechny aplikace umí pouze stopky. Pokud potřebuje člověk odpočet musí si stáhnout zase aplikaci jinou. A vzhledem k tomu, že hodinky mají hodně omezený prostor pro instalací aplikací, není toto ideální stav. Rozhodl jsem se to změnit.

Digalog

Napsal uživatel Stopka dne Ne, 11. 10. 2015 - 22:25

Takzvaný Watchface, aplikace, která zobrazuje čas na úvodní obrazovce hodinek. Tento watchface zobrazuje jak digitální tak analogový čas, den v týdnu a datum. Kromě toho zobrazí notifikaci v podobě ikonky při vybití baterie a při odpojení telefonu od hodinek. Při ztrátě spojení s telefonem navíc krátce zavibruje.