Chrome rozšíření

Wiki říká: Google Chrome je freeware webový prohlížeč společnosti Google. Chromium je projekt open-source webového prohlížeče založený společností Google za účelem zveřejnění zdrojového kódu  proprietárního prohlížeče Google Chrome. Až na drobné odchylky v logu a několika málo funkcích sdílejí tyto dva prohlížeče většinu zdrojového kódu a funkcionalit. Prohlížeče jsou také vydávány pod jinou licencí.

Chrome rozšíření jsou malé doplňky, které nějakým způsobem modifikují chování či vzhled prohlížečů Google Chrome a Chromium. Tato rozšíření jsou psána s použitím webových technolofií jako jsou  HTML, JavaScript a CSS. Distribuovány jsou přes  Chrome Web Store.

Chrome FlerTop

Napsal uživatel Stopka dne Út, 15. 01. 2013 - 16:56

V roce 2012 jsem přestal používat prohlížeč Opera a přešel na nový prohlížeč Chrome. S tím vznikla potřeba upravit můj doplněk FlerTop, abych jej i nadále mohl používat v novém prohlížeči. Naštěstí je extension API Chromu velmi podobné tomu Opery, a tak jsem zvládl celou portaci víceméně za den.

Výsedk je totožný doplněk ale fungující v prohlížeči Chorme. Rozšíření prostě automaticky "topne" zboží na fleru, čímž ho zpropaguje na úvodní stránce služby. Já se o nic nemusím starat.