JavaScript

Wiki říká:  JavaScript je multiplatformní, objektově orientovaný skriptovací jazyk, jehož autorem je Brendan Eich z tehdejší společnosti Netscape. Nyní se zpravidla používá jako interpretovaný programovací jazyk pro WWW stránky, často vkládaný přímo do HTML kódu stránky. Jsou jím obvykle ovládány různé interaktivní prvky GUI (tlačítka, textová políčka) nebo tvořeny animace a efekty obrázků.

Výdej přihlášek LDT Pardubice

Napsal uživatel Stopka dne Pá, 20. 01. 2017 - 00:00

Systém na automatizovaný výdej přihlášek na Letní dětský tábor Pardubice. Systém umožňuje přednostní výdej rodičům dětí z loňského ročníku, automatické spouštění regulérního výdeje, hlídá limity počtu vydaných přihlášek pro typ dopravy i celkovou kapacitu tábora a v případě naplnění drží pořadník náhradníků.

Chrome FlerTop

Napsal uživatel Stopka dne Út, 15. 01. 2013 - 16:56

V roce 2012 jsem přestal používat prohlížeč Opera a přešel na nový prohlížeč Chrome. S tím vznikla potřeba upravit můj doplněk FlerTop, abych jej i nadále mohl používat v novém prohlížeči. Naštěstí je extension API Chromu velmi podobné tomu Opery, a tak jsem zvládl celou portaci víceméně za den.

Výsedk je totožný doplněk ale fungující v prohlížeči Chorme. Rozšíření prostě automaticky "topne" zboží na fleru, čímž ho zpropaguje na úvodní stránce služby. Já se o nic nemusím starat.

FlerTop

Napsal uživatel Stopka dne Čt, 15. 09. 2011 - 16:29

Pro soukromé potřeby jsem vytvořil malé rozšíření do prohlížeče Opera, které na webu fler.cz automaticky propaguje náhodně vybrané zboží formou "topnutí". Tím se vybrané zboží zobrazí v seznamu na úvodní stránce služby. Topnutí zboží má služba omezené na jedno za určitý čas, kdy čas se odvíjí od reputace prodejce. 

Web LDT Pardubice 2

Napsal uživatel Stopka dne Po, 09. 03. 2009 - 20:46

Hlavní vedoucí Letního dětského tábora Městské policie Pardubice chce jít pořád z dobou, pořád chce nabízet něco nového. V roce 2007 tak vznikl nápad, vytvořit táboru stránky. Prvně tedy kolegyně vytvořila účet na tehdy populárním publikačním serveru. To bylo v době, kdy já už měl za sebou několik pokusů o tvorbu vlastních stránek, ale jak bych tehdy řekl, poctivých, na míru vytvořených danému subjektu, s vlastním designem.